jak koupit?

Hlavním cílem značky AKUMOTO je Vaše trvalá spokojenost. Proto nekupujte „zajíce v pytli" na internetu v neznačkových e-shopech, ale využijte nejširší prodejní a servisní síť AKUMOTO. Elektrický skútr Akumoto můžete zakoupit hned několika způsoby:


Možnosti zakoupení výrobků AKUMOTO:

1. osobně

výrobky české značky AKUMOTO si můžete objednat osobně u některého z regionálních prodejců ve Vašem okolí.

 

2. telefonicky

Objednávku můžete provést také telefonicky na čísle 315 601 380, kde s Vámi projednají jednotlivé náležitosti objednávky a vyberou s Vámi nejvhodnějšího regionálního prodejce, který Vám motocykl dodá a který Vám bude i v budoucnu zajišťovat veškerý servis a služby.

 

3. e-mailem

Objednávku můžete také zaslat e-mailem, stačí specifikovat model, barvu, požadovanou výbavu a kontaktní údaje. Obratem Vás bude kontaktovat pracovník značky Akumoto a objednávku Vám potvrdí. Zároveň spolu vyberete nejvhodnějšího regionálního prodejce, který Vám motocykl dodá a který Vám bude i v budoucnu zajišťovat veškerý servis a služby.

 

4. vzorková prodejna v Mělníku

Můžete také navštívit vzorkovou prodejnu značky Akumoto v Mělníku, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet kompletní modelovou řadu ve všech barevných variantách. Skútr objednaný ve vzorkové prodejně Vám prodá rovněž regionální prodejce. Samozřejmostí je možnost testovací jízdy na libovolném modelu značky Akumoto.

 

5. Testovací jízda zdarma

Zajímá Vás některý z modelů značky Akumoto a chtěli byste si vyzkoušet, jak se na něm jezdí, jaký má výkon, porovnat jednotlivé varianty? Není nic jednoduššího než vyplnit stručný formulář a dohodnout si testovací jízdu na Vámi uvedené adrese (v práci, doma, kdekoliv)! Tato služba je nezávazná a zcela bezplatná. Pro dohodnutí testovací jízdy vyplňte tento formulář.


Výhody prodejní sítě značky AKUMOTO:

  • skútr kupujete v kamenném obchodě, kde je pevná otevírací doba, personál, servis a zázemí, které Vám internetový obchod neposkytne
  • regionální prodejce Vám skútr prodá kompletně seřízený a připravený k provozu
  • skútr Vám nepřijde poštou v krabici, ani si skútr nemusíte sami nijak skládat či připravovat ( jako tomu u internetových obchodů mnohdy bývá)
  • skútr Vám prodá regionální prodejce, tudíž servis, asistenci, atd. máte ve svém regionu, proto nemusíte skútr na případný servis či údržbu nikam složitě odvážet ani posílat