Jak vybrat správný elektrický skútr?

Na které věci by si lidé měli dát při nákupu elektrického skútru největší pozor?

Pokud jste se rozhodli koupit elektrický skútr, jistě řešíte otázku jak vybrat ten správný, na co si dát pozor, apod.  Abychom Vám s výběrem nejvhodnější modelu právě pro Vás pomohli, připravili jsme pro Vás pár informací, které by Vám s výběrem měli pomoci.

 
 
 
 
 
 
Jak vybrat správný elektrický skútr?  -
 
 
 
 
 
 
Aby byl majitel elektrického skútru dlouhodobě spokojený a mohl čerpat nesporné výhody spojené s elektro pohonem bez omezení, měl by se při zakoupení řídit následujícími body:

 

1. Nákup u autorizovaného prodejce

Doporučujeme nakupovat tak, aby předání a servis probíhal vždy u autorizovaného prodejce co nejblíže místu bydliště. Nákup na dálku se většinou nevyplácí. Autorizovaní prodejci značky Akumoto jsou proškolení a disponují potřebnou dokumentací a vybavením.

 

2. Nekupujte ojeté elektro skútry

Vyvarujte se nákupu ojetého elektrického skútru. Historie akumulátorů a způsob jejich používání je u starších elektro skútrů nejistý a nečitelný.

 

3. Vsaďte na tradiční a ověřenou značku 

Nekupujte elektrické skútry, které jsou na trhu krátce či nově. Elektro skútry jsou poměrně sofistikovaným a náročným technologickým produktem. Doporučujeme  vybírat takové značky, které na trhu působí již delší dobu, v daném oboru májí dlouhodobé zkušenosti a disponují sítí prodejců po celé ČR. Pro Vás jako uživatele je důležité mít jistotu silného zázemí značky, u které elektro skútr zakoupíte, abyste v případě potřeby měli možnost provést servis, sehnat náhradní díl, či s něčím poradit.

 

4. Nekupujte zastaralé technologie

Vývoj v tomto odvětví je velice rychlý, proto doporučujeme sledovat aktuální trendy a možnosti, aby zákazník pořizoval stroj, který využívá nejmodernějších technologií. Důležitým aspektem je samotný akumulátor. Rozhodně doporučujeme zvolit elektrický skútr s lithiovým vyjímatelným akumulátorem. Akumulátor je možné vyjmout a nabíjet doma či v kanceláři pomocí malé nabíječky. Díky tomuto principu není zákazník omezený dojezdem a může využívat tzv. nekonečného dojezdu.

 

5. Testovací jízda před zakoupením

Před zakoupením doporučujeme provést zkušební jízdu, abyste měli možnost elektrický skútr vyzkoušet na vlastní kůži. Obecně lze říci, že mezi jednotlivými typy a značkami, které jsou na českém trhu dostupné, jsou markantní rozdíly ve zpracování, jízdních parametrech a poskytovaném výkonu. Testovací jízda Vám umožní odhalit rozdíly v kvalitě, výkonu a zpracování jednotlivých značek či skútrů.

 

6. Asistence před i po prodeji 

Pokud uvažujete o zakoupení a potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího typu elektrického skútru, napište nám, budeme Vás kontaktovat a s výběrem Vám pomůžeme. Prodejeme naše služby nekončí ...

 

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
Sem opište text z animace: