PRVNÍ NÁHLED NA MODEL HAIBIKE XDURO DWNHLL PRO a NDURO 2016

Jistě, slova na rtech předních německých konstruktérů byly „ Více cestování, Více zábavy“. Jak řekli, tak udělali a vypustili do světa zcela nový přírůstek do třetí generace modelů XDURO. Zcela nový model DwnHll PRO, aktualizovaný a modernizovaný model Nduro.

XDURO DwnHll PRO


Díky World-CUP závodu prokázal model DwnHll PRO specifikaci agresivní geometrie, která by měla přinést nekompromisní úroveň zábavy a to nejen na Downhillu či jiném sjezdu, ale také na klasickém rovinatém terénu.Zbrusu nový DwnHll PRO představuje nový standard. Nejen, že má přední a zadní odpružení na 200mm zdvihu, ale je také osazen těmi nejkvalitnějšími komponenty. Ty jsou prověřené zkušenostmi značky FOX.  Přední i zadní tlumení se dá individuálně nastavovat a to tak jemně, že dokáže vyhovět jakékoliv váhové kategorii jezdce a to k maximalizaci jeho pohodlí.Dále se model DwnHll může pochlubit osazením motoru BOSCH třetí generace, kde je již dobře známý motor Performance CX. Je sportovně vyladěný, má vyšší výkon a dále je elektrokolo poháněno baterií BOSCH o kapacitě 500Wh, která je integrovaná do rámu.Vnitřní vedení kabeláže se stalo něco jako německý patent. Jelikož jsou speciálně upravené tunely v rámu pro kabeláž, poskytují maximální ochranu. Nedochází tedy k absolutně žádnému poškození.Přednostním komponentem je přední vidlice DOUBLE-CROWN FOX 40-FLOAT, která splňuje neuvěřitelné požadavky jezdce a ještě k tomu vypadá dost luxusně.Specifikace XDURO DwnHll PRO


Vidlice: FOX 40 FLOAT Factory
Zadní tlumič: FOX Float X2 Factory
Hnací ústrojí: Shimano Saint 10-rychlostní
Brzdy: Shimano Saint M-820
Motor: Bosch Performance CX, 250 W, 75 Nm
Sedlovka: KindShock LEV-DX RemoteXDURO Nduro


Naše oblíbené sjezdové elektrokolo z produkce HAIBIKE také prošlo změnami oproti modelovému provedení XDURO2. Jako všechny elektrokola třetí generace má i model Nduro BOSCH Performance CX a novou integrovanou baterii 500Wh, která Vám dodá šťávu i na 190km čistého dojezdu.Nejdůležitější změnou ale byly kola samotná. Osazení nového modelu Nduro třetí generace 27,5“ koly vedlo k tomu, že bylo potřeba upravit i geometrii samotného rámu a to pro větší pohodlí při jízdě, posedu a hlavně ovladatelnosti. Modelové provedení RX bude levnější než z předchozí generace. Modelové provedení PRO bude trochu jiné kafe. Osazením typu SRAM X01, teleskopickou sedlovkou SHOCK LEV DX, která je polohovatelná ze řídítek, Přední vidlicí FOX 180mm a zadním tlumičem FOX FLOAT X2 Factory zvýšili jízdní komfort tohoto modelu na neuvěřitelnou a nepředstavitelnou hranici.
Haibike Xduro Nduro RX


Vidlice: FOX 36 FLOAT Performance, 180 mm
Zadní tlumič: FOX FLOAT X2 Performance
Hnací ústrojí: Shimano XT M-8000 11-rychlostní
Brzdy: MAGURA MT5
Motor: Bosch Performance CX, 250 W, 75 Nm
Sedlovka: XLC, nastavitelná


Více informací o Haibike XDURO Nduro RX zde


Haibike XDURO Nduro PRO

 

Vidlice:

FOX 36 FLOAT Factory, 180 mm

Zadní tlumič:

FOX FLOAT X2 Factory

Hnací ústrojí:

SRAM X01 11-rychlostní

Brzdy:

MAGURA MT7

Motor:

Bosch Performance CX, 250 W, 75 Nm

Sedlovka:

KindShock LEV-DX Remote


Více infromací o Haibike XDURO Nduro PRO zde


Jedním dechem


Jste adrenalinovým sportovcem na horském kole? Tak tento model musíte mít, jelikož Vám nedá spát!

Kompletní nabídku elektrokol Haibike XDURO 2016 naleznete zde.
Mohlo by Vás zajímat:
Kontaky:
Infolinka: +420 315 601 380
Technická podpora: +420 601 382 799
E-mail: akumo@seznam.cz


Adresa prodejny:

AKUMOTO
Nad Oborou 3412, Mělník 276 01
(prodejna se nachází naproti autosalonu Peugeot, mapa zde)