Záruka 3 roky na akumulátor AKUMOTO L85 Hard

Záruka 3 roky na akumulátor  AKUMOTO L85 Hard  -
 
 
 
 

Značka Akumoto přináší pro své zákazníky novou službou. Na akumulátor typu L85 HARD poskytujeme možnost získání nadstandardní prodloužené záruky v délce 36 měsíců od zakoupení.

 

 

Obecné informace:

 

Značka AUMOTO poskytuje na akumulátor L85 HARD nadstandardní záruku v délce 36 měsíců při dodržení následujících podmínek.

 

 

Záruční podmínky (záruka 36 měsíců)

 

Prodloužená záruka 36 měsíců platí v plném rozsahu na vnitřní elektro instalaci, na BMS, na funkčnost a v adekvátním rozsahu na celkovou kapacitu, která je závislá na počtu ujetých kilometrů, na způsobu používání a na řádném dobíjení.

 

Po dobu platnosti záruky 36 měsíců musí být dodrženy povinné servisní intervaly, které na skútru provádí autorizovaný prodejce značky Akumoto:

  • 1. garanční prohlídka po1.000 km nebo 5 měsících od zakoupení
  • 2. garanční prohlídka po 5.000 km nebo 12 měsících od 1. garanční prohlídky
  • 3. garanční prohlídka po 10.000 km nebo 12 měsících 2. garanční prohlídky (více naleznete v servisní knížce).

 

 

Kondiční prohlídka

 

Součástí záruky je i jedna bezplatná kondiční prohlídka platná kdykoli v průběhu 36 měsíců, která bude provedena přímo v centrále značky Akumoto . Součástí prohlídky je měření kompletní kondice všech částí akumulátoru, včetně balancování jednotlivých článků. Zzákazník zajišťuje pouze doručení akumulátoru na adresu centrály Akumoto Mělník (osobně, poštou nebo za poplatek pomocí svého regionálního prodejce).

 

Cena případné další běžné (neopodstatněné) kondiční prohlídky akumulátoru včetně přeměření aktuální kapacity akumulátoru činní 590 Kč + DPH a poštovné.

 

 

Záruka se nevztahuje

 

Záruka se nevztahuje na mechanické poškození akumulátoru, pláště akumulátoru, nabíjecí zdroj, mechanické poškození konektorů, nebo celkové poškození způsobené připojením na nepovolené elektrické zařízení, nebo používáním v rozporu s návodem k obsluze. Jako nezáruční je také hodnocen akumulátor s porušenou bezpečnostní plombou nebo s jiným neautorizovaným zásahem.

 

Záruka je platná po dobu 36 měsíců nebo dosažení 30.000 km. Podle toho, která skutečnost nastane dříve.

 

 

Cena


poplatek za prodlouženou záruku v délce 36 měsíců činní 3.990 Kč vč. DPH.

 

Záruku je možné objednat u kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Akumoto, při zakoupení či objednání elektro skútru. Kompletní seznam regionálních prodejců naleznete zde

 
 
 
 
 

V případě zájmu o bližší informace týkající se záruky nás kontaktujte na 315 601 380 nebo formou tohoto formuláře:


(po přijetí Vašeho dotazu Vás bude kontaktovat pracovník značky Akumoto a sdělí Vám požadované informace)

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
Sem opište text z animace: