Novinky

Novinky -

Aktuální informace o značce Akumoto můžete sledovat také na značkovém facebooku zde

 
 
 
 
 
Novinky -
 
 

prodejna_akumo

Půjčovna elektrokol a elektro skútrů v Mělníku

 

Novinky -
 
 
Testovací jízdy ZDARMA na Vámi zvolené adrese
 
 
 
 
Novinky -
 
Akumoto Bratislavští kurýři !
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Akumoto kurýr

V Bratislavě kurýři rozváží zásilky na elektrických skútrech Akumoto! Tito tiché, ekologické a ekonomické skútry jim ulehčují mnoho práci při  hustém provozu a i čas ro rozvoz a dodžení správných časů.

 
 
 
Dar městu BEROU Akumoto elektrický skútr
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Akumoto Beroun

Město Beroun od počátku roku 2011 využívá dar společnosti Akumoto, elektrický skútr, který mu byl předán motocyklovým závodníkem Karlem Abrahámem starostce města, Ing. Šárce Endrlové. Berounská radnice díky tomuto elektrickému skútru typu Akumoto A10, úspěšně zahajuje třetím rokem monitoring údržby a čistoty města.

Skútr s minimálními náklady na provoz – cca 5 Kč / 100 km, je vlastně bezúdržbový. Žádné servisní práce typu: výměna oleje a filtrů, zapalovacích svíček, výměna řemenů. Provoz je do dnešních dnů bezproblémový, jednoduchý a nabíjení probíhá v prostorách - zázemí radnice. Obsluhující pracovník si skútr ráno vyzvedne a má jej přes noc nabitý na celý den. Délka dojezdu – 70 km je na denní obhlídku města velikosti Berouna plně postačující a výkon elektromotoru je k dispozici ve 100% hodnotě, bez nutnosti jeho zahřívání. Stejně tak maximální rychlost 60km/h. Pracovník může, vzhledem ke kontaktu s oddělením životního prostředí aktuálně reagovat na připomínky či návrhy občanů Berouna k čistotě města, prověřovat je a předávat je k řešení. Jak sděluje Ing. K. Abrahám, vedoucí odboru vnějších vztahů:

S provozem skútru jsme neměli za celé dva roky žádné problémy, servisní zákroky se týkaly pouze seřízení brzd a výměny brzdové páčky. Velkou výhodou je čistý a tichý provoz, parkování a dobíjení kdekoliv, kde je klasická zásuvka a manipulace s relativně lehkým strojem je jednoduchá. Své klady má i ekologické zvýhodnění povinného ručení a silniční daně (např. Kooperativa poskytuje slevu na povinném ručení). V neposlední řadě je zde i otázka prezentace města, které využívá pro svoji potřebu ekologický, moderní a bezproblémový dopravní prostředek. Skútr tohoto nebo obdobného typu můžeme ostatním městům vřele doporučit a jsme přístupni i sdělení o jeho provozu a využití.

 

zaznamenal Standa Berkovec

 
 
 

Fotogalerie:

 
 
NOVÝ DISTRIBUČNÍ VŮZ AKUMOTO !
 

Zbrusu nový distribuční automobil pro elektrické skútry Akumoto viz. foto níže, Vám bude přepravovat elektrické skútry jako v bavlnce :)

 
 
Novinky - Akumoto rozvoz
 
Z výrobní linky sjel již 1000 elektro skútr české značky AKUMOTO
 
Novinky - kliknutím zvětšit
1000 skútru Akumoto

Česká značka Akumoto hlásí 1000 vyrobený elekto skútr. V Mělníku, kde tato značka sídlí a má zde i veškeré technické zázemí, projel výstupní kontrolou elektro skútr Akumoto 600, který se stal jubilejním 1000 vyrobeným kusem této české značky.

 

„Nový majitel získá tento jubilejní elektro skútr za dotovanou cenu včetně darovacího certifikátu, který bude sloužit jako vzpomínka na tento důležitý moment v historii značky Akumoto“ uvedl Lukáš Drahovzal, zástupce značky AKUMOTO.

 

Sečteme-li roční nájezd všech elektro skútrů značky Akumoto, získáme úctyhodné číslo 6.000.000 ujetých km za poslední jeden rok. Pokud tuto vzdálenost převedeme na obvod naší planety, mohly by jí elektro skútry Akumoto „obkroužit“ celkem 150 krát. To vše bez výfukových plynů, hluku a za minimální provozní náklady. Celková roční úspora majitelů elektro skútrů Akumoto se v roce 2012 vyšplhala na neskutečných 29.520.000 Kč, bavíme-li se o úspoře v porovnání s náklady potřebnými na provoz osobního automobilu.

 

Více informací zde:

 

 
Stále trvající akce ČERNÁ KOLA ZDARMA pro Akumoto 300
 
Novinky -
 

Prodloužená akce s názvem "černá kola v základní výbavě zdarma" je v platnosti od 1.3.2013.

 

V praxi to znamená, že k objednanému skútru automaticky získáváte černá lakováná kola zcela zdarma!

Toto zvýhodnění můžete čerpat do odvolání akce.

 
Dotace na elektrické skútry AKUMOTO
 
 
 
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Dotace

Jedná se o přímou dotaci ve výši od 2000 do 5000 Kč. Dotace je určená pro nákup elektro skútru Akumoto, je vyplácena všem novým majitelům skútru Akumoto a to okamžitě v den nákupu formou slevy.

 

To vše bez nutnosti složité administrativy, podmínkou je pouze registrace vozidla na území ČR. Konkrétní výši dotace naleznete v technických parametrech u produktu, více zde:

 
 
 
Účast na výstavě AQUA-THERM PRAHA 2012
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Aqua-therm Akumoto

Tímto bychom chtěli poděkovat za účast všem příznivcům značky Akumoto na výstavě AQUA-THERM, která se konala v termínu od 20.11.2012 - 24.11.2012.

 

Akumoto expozice byla postavena v Hale č. 3, kde jste mohli shlédnout naše elektrické skútry na živo, popřípadě se osobně zeptat na informace, které Vás zajímaly našich vystavovatelů.

 

Pokud jste se na výstavu z jakýchkoliv důvodů nemohli dostavit a měli byste zájem o zvýhodněnou nabídku na elektrické skútry, tak nás kontaktujte na email:

 

info@akumoto.com

 

Rádi Vám poskytneme zvýhodnění, které bylo poskytnuto v rámci výstavy AQUA-THERM.

 

AQUA-THERM je mezinárodní odborný veletr vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky. Jedná se o klíčová setkání profesionálů v oboru technického zařízení budov, kterých se účastní většina významných značek a několik desítek tisíc návštěvníků. Součástí veletrhů jsou odborné konference a semináře, jež hostí významné odborníky z domova i ze zahraničí. Vedle odborných návštěvníků jsou veletrhy Aqua–therm hojně navštěvovány laickou veřejností, která zde hledá informace o nízkoenergetické výstavbě a úsporách za teplo, plyn a vodu.

 
Sledujte Akumoto elektrické skútry na Youtube!
 
Akumoto, Youtube

Představujeme Vám Youtube kanál Akumoto, který se zabývá elektrickými skútry Akumoto.

 

Na tomto video přehledu nalezente:

- Reportáže Tv Prima z Autosalonu

- Akumoto rekord v dojezdu za 24 hodin

- Policejní modifikace pro městské strážníky

- Produktovou prezentaci elektrického skútru Akumoto

 

Reportáže a jiná videa zaměřená pouze a jenom na elektrické skútry značky Akumoto naleznete na webových stránkách Youtube přímo na tomto odkaze.   Zde

 
Redakce webového portálu Skútrmánia.cz testuje AKUMOTO! POKRAČOVÁNÍ
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Akumoto 600

Redakce webového portálu Skútrmánia.cz si zapůjčila elektrický skútr AKUMOTO, aby ho otestovali na vlastní kůži.

 

V tomto článku redaktoři skútrmánie rozepisují technickou stránku skútru. Dozvíte se kolik energie spotřebuje jedno nabití, dále se dozvíte přesné dojezdové parametry ozkoušené samotnými redaktory a dále si můžete pročíst i jejich pocity z jízdy na elektrickém skútru Akumoto.

 

Celý článek naleznete zde:

 
Levnější už je jen chodit pěšky: elektroskútr jede 100 km za pět korun
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Akumoto 600

Ve skútrech dává elektrický pohon v současnosti největší smysl. Elektroskútr Akumoto 600 umí nabídnout slušné jízdní vlastnosti odpovídající kategorii malých strojů a k tomu bezkonkurenčně výhodný provoz. S dobrým tarifem na elektřinu je to asi nejlevnější způsob dopravy.

 

Celý článek o testu elektrického skútru Akumoto naleznete zde:

 
 
 
 
 
 
Redakce webového portálu Skútrmánia.cz testuje AKUMOTO!
 
Novinky - kliknutím zvětšit

Redakce webového portálu Skútrmánia.cz si zapůjčila elektrický skútr AKUMOTO, aby ho otestovali na vlastní kůži.

 

Od prvního přidání plynu se redaktoři nestačili divit co elektrický skútr Akumoto dokáže. Svým sportovní a elegantní designem v barevné ECO kombinaci bílo - zelené uchvátil na první pohled. Dalším důležitým aspektem bylo technické provedení. Elektrický skútr Akumoto je rychlý, dobře manévrovatelný, tichý a hlavně jednoduchý na obsluhu, jak se o tom sama redakce mohla v praxi přesvědčit.

 

Podrobný popis testu a více fotografií naleznete na oficiálních stránkách webového portálu Skútrmánia.cz zde:

 
 
Pizzeria Mex rozváží své pokrmy na elektrických skútrech AKUMOTO !
 
Novinky - kliknutím zvětšit

Pizzeria mex se zařadila mezi firmy, které využívají výhod a levného provozu elektro skútrů Akumoto. Zásilky pokrmů rozváží nyní elektro skútrem, místo obvyklého automobilu. Chrání tak životní prostředí ve svém městě, v centru města je dostupnost na elektro skútru rychlejší než automobilem a navíc zákazníci jsou mile překvapeni, když jim večeři přiveze elektrický dopravní prostředek. Přidanou hodnotou pro majitele pizzerie je reklama a zviditelnění díky velké pozornosti, kterou elektro skútr vzbuzuje.

 

Fotogalerie:

 
 
Městská Policie v Neratovicích má Akumoto
 
Novinky - kliknutím zvětšit

Město Neratovice vypsalo v průběhu března výběrové řízení na pořízení elektrických skútrů v rámci obnovy a modernizace stávajícího vozového parku. Výběrové řízení vyhrály elektrické skútry české značky Akumoto. Slavnostní předání elektro skútrů proběhlo před služebnou policie, kde si strážníci měli možnost své nové dopravní prostředky vyzkoušet přímo „v terénu“. Elektro skútry jsou pro policii připraveny ve speciálním designu dle požadavků městské policie a jsou navíc vybaveny led diodovým výstražným systémem. Maximální rychlost elektrického skútru je 45 km/hod, životnost akumulátoru je 30.000 km a mezi velké přednosti patří také princip vyjímatelné baterie, díky čemuž je možné dobíjet baterie i mimo motocykl.

 
 
 

Fotogalerie:

 
Vyplatí se benzínový nebo elektrický skútr?
 
Novinky - kliknutím zvětšit

Chtěli byste si pořídit skútra, ale váhate mezi elektrickým a benzínovým??

Internetový portál www. nazeleno.cz si pro Vás připravil porovnání těchto skútrů s jejich klady a zápory.

Předmětem srovnání se stal náš elektrický skútr značky Akumoto.

 

Více informací nalzenete zde:

 
Elektro skútr AKUMOTO poráží elektro automobil!
 
Novinky - kliknutím zvětšit
El. auto VS. El. skútr

Elektro skútr AKUMOTO 300 se stal vítězem závodu v dojezdu na jedno nabití. Závod proběhl v rámci pořadu Autosalon (TV PRIMA). Během uvedeného závodu se nám podařilo najet na jedno nabití 140 km! Tohoto výsledku bylo dosaženo díky použití nového typu akumulátoru, který je standardně aplikován do skútrů v modelovém provedení 2012. Odvysílaná reportáž potvrzuje vysokou kvalitu Lithiových akumulátorů značky Akumoto.

 

Více informací zde

 
 
Pražský magistrát narukuje s novými elektro-skútry!
 
Novinky - kliknutím zvětšit
předávání

Dne 25.10.2011 Pražský magistrát Praha převzal první sérii elektro skútrů Akumoto. Značka Akumoto uspěla ve výběrovém řízení a v rámci projektu "Praha Elektromobilní" proběhlo předání první části elektro skútrů Tyto ekologické a pro prostředí šetrné modely budou využívat jednotlivé městské části.

 

Pro více informací zde

 
Zdeněk Svěrák a Akumoto na titulce magazínu Šťáva
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Jan Svěrák

Známý a oblíbený český scénárista a herec Zdeněk Svěrák je spolu s elektro skútrem české značky AKUMOTO na titulní straně nového magazínu "Šťáva". 

 

Tento magazín se mimo jiné věnuje i tématu elektromobilů, elektro skútrů a elektro kol. Pokud Vás to blíže zajímá, můžete se na aktuální vydání magazínu podívat zde

 
 
19.10.2011 Natáčení s Tv Prima pořad Autosalon
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Autosalon - Akumoto Zbyněk Merunka, František Fiala, Bára Pražanová

Dne 18.10.2011 proběhlo v Praze natáčení pořadu Autosalon s Tv Prima. Značka Akumoto elektrické skútry pro tyto natáčení poskytla model Akumoto 600. Hlavní aktéři byli Zbyněk Merunka, František Fiala, Bára Pražanová.

 

Pro více zde

 
19.9. 2011 - Pokus o stanovení Světového rekordu
 
 
Novinky - kliknutím zvětšit

Značka AKUMOTO stanovila SVĚTOVÝ REKORD v počtu ujetých kilometrů na elektrickém skútru za 24 hodin

 

Během 24 hodin se značce AKUMOTO ve spolupráci se společností ČEZ podařilo ujet na elektrickém skútru 1136,3 kilometrů, a tím stanovit světový rekord v počtu ujetých kilometrů na tomto elektrickém vozidle.

 

Pokus o světový rekord proběhl v rámci Evropského týdne mobility ve dvou dnech, a to 19. a 20. září 2011 na velodromu v pražských Strašnicích. Start proběhl v pondělí přesně v 11 hodin za účasti Petra Kuchaře, předního světového freestyle motokrosaře. Do cíle skútr dorazil přesně o 24 hodin později. Během této doby si v hodinovém intervalu předávalo elektrický skútr značky AKUMOTO pouze pět pro tuto akci speciálně proškolených jezdců – to vše za dohledu komisařů z agentury Dobré den, u které je světový rekord zaregistrován. Po 24 hodinách elektrický skútr ujel úctyhodných 1136,3 kilometrů – tedy nejvíce na světě.

 

Aktuální informace můžete sledovat také zde na také facebooku

 
12.7. 2011 - Slevová akce akce
 
 
Novinky - kliknutím zvětšit

Přinášíme Vám speciální slevovou akci týkající se modelu A10/K70. Na omezené množství můžete čerpat na tento model slevu v celkové výši téměř 8.000 Kč.

 

Na přijaté objednávky poskytujeme akční cenu a rekuperaci zdarma! Celková úspora činní téměř 8.000 Kč! Pozor množství zásob je omezené.. Více informací získáte na tel 315 601 380 nebo u autorizovaných prodejců

25.8. 2011 - Prezentační akce Akumoto
 
Novinky - kliknutím zvětšit

S koncem prázdnin a návratem z dovolených přichází opět doba kdy se provoz ve městech stává noční můrou mnoha řidičů. V kombinaci s teplým letním počasím a předpovědí teplého "babího" léta se nabízí vhodná chvíle k zakoupení elektrického skútru. Právě v tomto období je možné čerpat různé zvýhodnění a slevy. V rámci měsíce září probíhá mnoho prezentačních akcí, kde si můžete elektrické skútry Akumoto prohlédnou, vyzkoušet a objednat s výstavní slevou!

 

Bližší infomrace získáte na 315 601 380 nebo  info@akumoto.com

 
 
 
 
1.7.2011 - Akumoto 300 v modernizované specifikaci
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Akumoto 300 - elektro skútr

S prázdninami přichází do prodeje model Akumoto 300 v modernizované podobě. Jedná se jak o designové, tak i technické úpravy. Na první pohled videtelná změna je osazení černými ráfky. Mezi další změny patří především úpravy v elektro instalaci, které přispívají k vyšší hospodárnosti skútr, tudíž i lepším parametrům. Dále pak došlo k řadě drobných úprav a změn, které v celku přispívají ke zvýšeném komfortu a pohodlí při jízdě.

 

Na objednávky přijaté do 15. července poskytujeme akční cenu a monžnost dalších zajímavých zvýhodnění. Více informací na 315 601 380 nebo u autorizovaných prodejců.

 
 
 
26.5. 2011 - Úřednící Prahy 19 (Kbely) využívájí elektrické skútry AKUMOTO
 
akumoto kbely

Úředníci městského úřadu využívají elektrické skútry značky Akumoto. Šetří tím nejen svůj čas a peníze daňových poplatníků, ale také životní prostředí ve svém regionu.

 

Oficiálního předání skútrů Akumoto pracovníkům městského úřadu se zúčastnil i Pavel. Více informací zde 

 
 
 
 
4.5.2011 - Dům dětí a mládeže v Praze dostal nový elektroskútr
Novinky - kliknutím zvětšit

 

Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy dostal elektroskútr. 4. května odpoledne mu ho slavnostně předala Andrea Vlásenková z Odboru životního prostředí hlavního města Prahy. Testování elektromobilů v provozu začalo díky projektu Praha elektromobilní.

 

Ředitel Domu dětí a mládeže Libor Bezděk nám potvrdil, že skútr využijí nejen k rychlému přemisťování se mezi sedmi pobočkami instituce po celé Praze: "Rozhodl o tom odbor životního prostředí magistrátu hlavního města Prahy. A to právě proto, že naše činnost je tímto směrem zaměřená. Využívání těchto alternativních pohonů může pomoci nejenom životnímu prostředí v Praze, ale také ke zlepšení výuky ekologie v rámci naší pedagogické činnosti."

 
 
20.4.2011 - Miláčkem táborských strážníků je skútr
 

Skútr Akumoto 300 stál čtyřicet tisíc korun a strážníci si ho pořídili minulý týden. Do "služby" byl nový přírůstek nasazen v okamžiku, kdy to umožnilo počasí. Podle prvních testů si skútr vedl výborně a značně tak zvýšil akční rádius táborských strážníků. Pokud se osvědčí v plném nasazení, plánují táborští strážníci zakoupit ještě další.

-

video-reportáž neleznete zde

Více informací zde

 
 
 
Test elektrický skútr AKUMOTO ve Světě Motorů
 

Podívejte se jak dopadl test elektrického skútru AKUMOTO vs. benzinový skútr YAMAHA v nezávislém časopise Svět Motorů. Porovnání proběhlo v běžném provozu na stejné trati, kterou motocykly absolvovaly v Praze.

 

Více informací naleznete zde

 
 
11.3. 2011 - Radnice v Berouně představí svůj nový elektro skútr Akumoto
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Dar městu Beroun

Nový skútr si budou moci obyvatelé města prohlédnout v pátek 11. 3. od 10 hodin na berounském Husově náměstí v Berouně. Nový stroj představí město Beroun v rámci dopravně-bezpečnostní akce pro děti nazvané UP.PARÁDA, na které vystoupí populární Upír Krejčí a Stanislav Berkovec. Město Beroun ji pořádá ve spolupráci s občanským sdružením Mobility Club. Během hodinového programu určeného zejména pro školky, ale i všechny další zájemce, čekají na děti dopravní etudy strýčka Up s Žjóvou, které nejmenší znají z pořadu Up.Paráda televize Public TV .

 
 
 
8.3. 2011 - Dar královskému městu Beroun
 
Novinky - kliknutím zvětšit
Elektrický skútr předával Karel Abrahám

Město Beroun převzalo v rámci výstavy Motosalon 2011 dar od společnosti Akumoto a Mobility Clubu, jímž je elektrický skútr Akumoto A10/K70. Dar v hodnotě padesáti tisíc korun převzala za asistence motocyklového závodníka Karla Abrahámamístostarostka Šárka Endrlová.

 

Novinky - kliknutím zvětšit
Karel Abrahám a Místo-starostka Berouna

Skútr AKUMOTO A10 je nejprodávanějším elektrickým motocyklem v ČR za rok 2009, má neuvěřitelně nízkou spotřebu - pouhých 5 Kč na 100 km a patří do kategorie malých motocyklů. Jede rychlostí až 60km/hod a na jedno nabití ujede až 70km. „Mám velkou radost, že právě do Berouna poputuje tento ekologický a zároveň ekonomický stroj.

 
Akumoto na Facebooku - 10.01.2011
 
Facebook Akumoto

Nejaktuálnější informace týkající se elektrických skútrů Akumoto můžete naleznout na firemní prezentaci na Facebooku.

-

Naleznete zde akutální fotky, videa, zprávy a akce. Staňte se fanouškem a čerpejte zajímavé výhody..

 

Více informací najdete přímo na profilu: Facebook Akumoto