Recenze a testy elektrokolPřemýšlíte o koupi elektrokola? nemůžete se rozhodnout? potřebujete ještě nějaký podmět, který Vás o koupi přesvědčí? Tak to jste správně.Kontaky:

Infolinka: +420 315 601 380
Technická podpora: +420 601 382 799
E-mail: akumo@seznam.cz

 


V této sekci naleznete video reportáže, testy či návody o elektrických kolech, které jsou velice dobře zpracovány a pomohou Vám se rozhodnout při koupi. Pokud byste ve videu nenašli co jste potřebovali. neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a rádi Vám poradíme !

 
 
 
 
 
 
kliknout pro více informací

První náhled na model HAIBIKE XDURO DWNHLL PRO a NDURO 2016

Jistě, slova na rtech předních německých konstruktérů byly „ Více cestování, Více zábavy“. Jak řekli, tak udělali a vypustili do světa zcela nový přírůstek do třetí generace modelů XDURO. Zcela nový model DwnHll PRO, aktualizovaný a modernizovaný model Nduro.

kliknout pro více informací

Srovnávací test středových motorů Yamaha a Bosch

Myslíte si, že toto je poslední srovnávací test motorů BOSCH a YAMAHA? To Rozhodně ne! Ale doporučuji test přečíst do konce, kde se dozvíte více informací o dalším nezávislém srovnání motorů BOSCH a YAMAHA. Souboj mezi Cube Stereo Hybrid vs. Haibike Sduro FullNine RX
kliknout pro více informací

Haibike SDURO AllMtn Pro 2016 - Jízda v kopcích

Při průzkumu informací od našich zákazníků je nezvratné, že Haibike má pověst nejpopulárnějšího výrobce MTB elektrokol. Aby však společnost se sídlem ve Schweinfurtu zůstala na vrcholu své profese, neustále se snaží zlepšovat svoji nabídku. Pro účely tohoto testu byl podroben zkoušce známý SDURO AllMtn Pro. Ten prošel dolaďováním pro rok 2016 a při srovnání s koly v této kategorii dokázal, že si Haibike zaslouží svou pozici lídra na trhu.