Reference

Reference - reference značky Akumoto
 
 
 

Elektrické skútry české značky Akumoto si pro své využití vybrala celá řada  velkých i malých firem, institucí a podniků v celé České Republice i zahraničí. Zde Vám přináším alespoň krátký přehled některých z nich:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elektrické skútry AKUMOTO pro společnost ČEZ a.s.

 
 
Reference - kliknutím zvětšit

Česká značka Akumoto dlouhodobě pracuje na vývoji a distribuci elektrických skútrů. Na českém trhu nám patří první místo v prodejnosti elektrických motocyklů. Již několik let pracujeme koncepčně na propagaci a popularizaci elektromobilů. Proto jsme rádi, že společnost ČEZ vybrala naši znakču, jako dodavatele elektro skútrů. Jakožto česká firma se snažíme maximálně podporovat jakékoliv aktivity, které vedou ke zvýšení podpory, povědomí a zájmu o elektromobily. Dodávka elektro skútrů pro ČEZ byla ve speciálním firemní designu, který zapadá do celého konceptu a vize firmy. Pěvně věříme, že dodané elektrické skútry Akumoto poslouží k získání užitečných informací z běžného provozu, které jsou v rámci aplikace e-mobilů do běžného života nezbytně nutné.

 
 
 

Fotogalerie:

kliknutím zvětšit
Akumoto 600 ve firemním designu společnosti ČEZ a.s.
kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit
 
 

Elektrický skútr Akumoto bude dělat modrou reklamu!

 
Reference - kliknutím zvětšit

Nový modrý design byl vytvořen jako brand pro jednu společnost z Nového Strašecí.

Kombinace modré barvy s černými prvky tvoří elektrický skútr Akumoto 600 ještě více zajímavějším.

Typická modrá je hlavní součástí loga, které společnost používá.

Více fotografií naleznete níže ve fotogalerii.

 

fotogalerie:

 
 
 
Reference - kliknutím zvětšit

Elektrický skútr Akumoto ve službách dalšího podnikatele!

Elektrický skútr Akumoto 600 byl, dle přání zákazníka navlečen do těchto velmi slušivých barev. Kombinace, jak oranžové, tak zelené snoubí barevné značení loga podnikate v oblasti stravování.

Skútr bude možnost zahlédnout v Plzni a okolí. Je možné, že se u vás i objeví :)

 

Fotogalerie:

 
 

Elektrický skútr Akumoto v novém kabátu !

 
Reference - kliknutím zvětšit
Akumoto lakování

Česká značka Akumoto se neustále snaží rozvíjet své služby a proto poskytuje zákazníkům možnost dodání elektro skútru v individuální designu - dle přání zákazzníka.

 

Napíšete-li si na email info@akumoto.com, že máte zájem o vlastní barevný design a zadáte parametry, bude Vám vytvořen grafický návrh, podle kterého bude se souhlasem zákazníka skútr nalakován.

 

Další barevnou variantu s přechodovým efektem na přání zákazníka můžete vidět níže ve fotogalerii.

 

Fotogalerie:

 
 

Elektrické skútry AKUMOTO ve službách městské policie v LOUNECH !

 
Reference - kliknutím zvětšit

V pondělí 29.4. převzal ředitel Městské policie v Lounech Radek Baláš z rukou Evžena Myslivce klíče od elektro skútru, který bude od května sloužit městské policii. Hlavním smyslem nákupu elektro skútru je úspora pohonných hmot. Provozní náklady udávané výrobcem jsou okolo 6 Kč na 100 km. "Skútr bude využíván např. na doručování písemností v celém katastru Loun včetně obcí Brloh i Nečichy, na každodenní výjezd k dohledu při uzamykání budovy městského úřadu v ulici Pod Nemocnicí, na výjezdy k řešení běžných přestupků a oznámení občanů, kde není zjevně zapotřebí služebního vozidla např. do Technické správy při vydávání odtaženého vozidla, nahlášení drobných závad a podobně," plánuje využití ředitel MP, Radek Baláš, který na skútru po převzetí odjel na služebnu.

 

Fotogalerie:

 
 
 

Elektrický skútr Akumoto 300 barevně, tak trochu jinak!

 
 
Reference - kliknutím zvětšit
Akumoto 300

Elektrický skútr na základě požadavku svého majitele dostal nový kabát.

Bíle lakované plasty splívají s harmonií křivek elektrického skútru Akumoto 300.

 

 
 

Flotila elektro skúrů Akumoto 600 v bílo-oranžovém designu

 
Reference - kliknutím zvětšit
Elektrický skútr Akumoto

Česká značka Akumoto v průběhu listopadu realizovala dodávku elektro skútrů ve speciálním bílo-oranožovém designu. Tyto skútry budou využívány v rámci firemního provozu a půjčovny. Skútry na fotce jsou ještě bez firemní grafiky, která bude úmístěná na levém i pravém boku motocyklu.

Nový majitel očekává od skútrů snížení provozních nákladů a také zvýšení atraktivity a povědomí o jeho společnosti.

 

Fotogalerie:

 

Akumoto modifikuje další elektrický skútr !

 
Reference - kliknutím zvětšit
VINCI Park Praha

Individuální design na přání klienta se v poslední době staly častým požadavek našich zákazníků. Níže můžete vidět jednu z aktuálních úprav dle přání klienta, ktreou značka Akumoto realizovala.Velmi pěkný a výstižný design pro českou společnost VINCI Park CZ můžete vidět níže ve fotogalerii.

 

Společnost VINCI Park CZ a.s. je pokračovatelem společnosti PARKING PRAHA a.s. , která byla založena v roce 2000. Společnost zajišťuje činnosti spojené s přípravou, koncepcí, realizací a provozem parkovišť a stání na veřejných komunikacích.

 

Fotogalerie:

 
 
 

Speciální černá úprava pro zákazníka Akumoto

 
Reference - kliknutím zvětšit
Black Akumoto

Česká značka Akumoto připravuje velké množství individuálních designů jak pro firemní zákazníky, tak i pro běžné uživatele. Důkazem toho je tento elektrický skútr, který byl vyroben a připraven přímo dle přání zákazníka. Model Akumoto 600 byl připraven v kompletně černém designu (a to včetně zadního nosiče, předních vidlic a obou kol). Jak můžete sami posoudit, toto designové provedení elektro skútru sluší. Klientovi přejeme mnoho šťastně najetých kilometrů bez nehody.

 

 

Fotogalerie:

 
 

Úředníci v Uherském Brodě využívají ekologické elektroskútry AKUMOTO

 
Reference - kliknutím zvětšit
Předání AKumoto v UB

Vedení města se rozhodlo hledat provozní úspory v přepravě úředníků formou pořízení alternativního dopravního prostředku ke stávajícím služebním automobilům. Požadovalo takový prostředek, který je navíc ekologický s minimálními náklady na provoz. Po předváděcí akci českého výrobce elektroskútrů, padlo rozhodnutí o pořízení dvou těchto elektroskútrů pro potřeby úřadu. Finanční prostředky na jejich pořízení se našly formou úspory v ostatních provozních položkách úřadu. Nejčastějšími uživateli elektroskútrů budou zaměstnanci města, kteří se potřebují rychle dostat na úřední jednání, místní šetření, místo realizace veřejné zakázky, kontrolu městského majetku, apod.

 
 
 

Městská Policie v Neratovicích má Akumoto

 
Reference - kliknutím zvětšit

Město Neratovice vypsalo v průběhu března výběrové řízení na pořízení elektrických skútrů v rámci obnovy a modernizace stávajícího vozového parku. Výběrové řízení vyhrály elektrické skútry české značky Akumoto. Slavnostní předání elektro skútrů proběhlo před služebnou policie, kde si strážníci měli možnost své nové dopravní prostředky vyzkoušet přímo „v terénu“. Elektro skútry jsou pro policii připraveny ve speciálním designu dle požadavků městské policie a jsou navíc vybaveny led diodovým výstražným systémem. Maximální rychlost elektrického skútru je 45 km/hod, životnost akumulátoru je 30.000 km a mezi velké přednosti patří také princip vyjímatelné baterie, díky čemuž je možné dobíjet baterie i mimo motocykl.

 

Fotogalerie:

 
 
 
 

AKUMOTO na Slovensku rozváželo expresní balíky!

 
Reference - kliknutím zvětšit

Elektrické skútry Akumoto byly zapůjčeny slovenským Messengerům, kteří testovali jejich využitelnost v roznáškových službách. První dojem na ně elektrický skútr Akumoto udělal úžasný. Tichý, rychlý, spolehlivý, ekologický a hlavně ekonomický skútr Akumoto hravě zvládl roznáškové služby a to vždy včas!

 

Několik málo fotografií naleznete v galerii viz. níže.

 

Fotogalerie:

 
 
 
 

Pizzeria Mex rozváží své pokrm na elektrických skútrech AKUMOTO!

 
Reference - kliknutím zvětšit

Pizzeria Mex se zařadila mezi firmy, které využívají výhod a levného provozu elektro skútrů Akumoto. Zásilky pokrmů rozváží nyní elektro skútrem, místo obvyklého automobilu. Chrání tak životní prostředí ve svém městě, v centru města je dostupnost elektro skútrů rychlejší než automobilem a navíc zákazníci jsou mile překvapeni, když jim večeři přiveze elektrický dopravvní prostředek. Přidanou hodnotou pro majitele pizzerie  je reklama a zviditelnění díky velké pozornosti, kterou elektro skútr vzbuzuje.

 
 

Fotogalerie:

 
 
 

Pražský magistrát narukuje s novými elektro-skútry!

 
Reference - kliknutím zvětšit
Akumoto A10/K70

Dne 25.10.2011 Pražský magistrát Praha převzal první sérii elektro skútrů Akumoto. Značka Akumoto uspěla ve výběrovém řízení a v rámci projektu "Praha Elektromobilní" proběhlo předání první části elektro skútrů Tyto ekologické a pro prostředí šetrné modely budou využívat  jednotlivé městské části.

 

Jaké důvody vedli Pražský Magistrát k pořízení elektro skútrů Akumoto? Chtějí zlepšit ovzduší, snížit vyprodukované CO2 od motorových vozidel a navíc ještě ušetřit finanční prostředky daňových poplatníků.

 

Fotogalerie:

 
kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit
Akumoto A10/K70
kliknutím zvětšit
Akumoto A10/K70
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit kliknutím zvětšit
 
 
 

Nový firemní design pro skútr Akumoto Pražských služeb!

 
Reference - kliknutím zvětšit
Pražské služby

Pražské Služby Praha obnovují na svém elektrickém skútru firemní design. Jejich nový design koresponduje s logem firmy v barvách oranžovo - zelené s bílými čtyřlístky.

 
 

Fotogalerie:

 
 

Elektrický skútr Akumoto A10 - Městský úřad Beroun

 
 
Reference - kliknutím zvětšit

Úředníci královského města Beroun využívají služby elektrického skútru Akumoto A10. Model AKUMOTO A10 je nejprodávanějším elektrickým motocyklem v ČR za rok 2009, má neuvěřitelně nízkou spotřebu - pouhých 5 Kč na 100 km a patří do kategorie malých motocyklů. Jede rychlostí až 60km/hod a na jedno nabití ujede až 70km. „Mám velkou radost, že právě do Berouna poputuje tento ekologický a zároveň ekonomický stroj.

 

Úředníci využívají elektro skútr především při pohybu po městě, při kontrolách životního prostředí a objížkách po místnch stavbách. Hlavní přednosti ve využití elektrického skútru spatřují místní úředníci v jednoduchosti obsluhy, okamžité mobilitě a rychlém pohybu po městě. Nízké provozní a především servisní náklady zase ocení městská pokladna.

 
 
 

Fotogalerie:

kliknutím zvětšit
předání skútru na berounském náměstí
kliknutím zvětšit
el. skútr Akumoto A10 v běžném provozu
kliknutím zvětšit
oficiální předání el. skútru Akumoto, kterého se mimo jiné účastnil také Standa Berkovec a Karel Abrahám
kliknutím zvětšit
dar městu Beroun
kliknutím zvětšit
kliknutím zvětšit
Karel Abrahám podepisuje darovací poukaz pro město Beroun
 

Elektrický skútr Akumoto 300 pro Městskou Policie v Táboře

 
Reference - kliknutím zvětšit

Do "služby" byl nový přírůstek nasazen v okamžiku, kdy to umožnilo počasí. Podle prvních testů si skútr vedl výborně a značně tak zvýšil akční rádius táborských strážníků. Pokud se osvědčí v plném nasazení, plánují táborští strážníci zakoupit ještě další.

 

Během pár dní se stal el. skútr Akumoto jejich miláčkem. Šetří jejich nohy a síly. Všichni se těší, až na ně přijde řada a nebudou na pochůzku muset pěšky nebo na kole. "Je to určitě mnohem lepší, protože se člověk tolik nenadře. Se skútrem se dá dorazit kamkoli rychleji než autem nebo na kole," pochvaluje si strážník Miroslav Ryba.

 

video-reportáž neleznete zde

 
 
 

Fotogalerie:

 
 

Černý design Akumoto míří za hranice České republiky !

Reference - kliknutím zvětšit
Black Akumoto

Česká značka Akumoto  vyrobila na zakázku pro Slovenskou republiku speciální edici modelu Akumoto 600 v černém designu. Černá metalíza, která byla na plasty použita dodává elektrickému skútru nový rozměr. Na černý design bude aplikován individuální polep, který bude sloužit k označení firemní identity.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Fotogalerie:

 
 

Zakázková výroba designu pro společnost Zembpr !

 
Reference - kliknutím zvětšit

Společnost Zempbr si nechala u české značky Akumoto vytvořit firemní design  pro modelovou řadu Akumoto 600. Zařadila se tak mezi společnosti, které do svého vozového pakru zařadili i elektro skútry. V rámci pohybu zaměstnanců tak šetří nejenom životní prostředí, ale i finanční prostředky. Na skútru dominuje žlutá barva s černými doplňky a logem společnosti Zempbr, design koresponduje s firemními vozy společnosti. Provoz elektro skútru vzbuzuje zájem u okolí a tím zvyšuje povědomí o dané společnosti.

 

 

Fotogalerie:

 
 
 

Společnost Pražské služby, a.s. rozšiřuje své řady o další elektro skútry Akumoto

 
Reference - kliknutím zvětšit

Elektrický skútr Akumoto 600 se těší k novému majiteli společnosti Pražským službám, a.s.. Tato společnost vlastní již elektrický skútr Akumoto A10, ke kterému přibude nový Akumoto 600. Na elektrický skútry byl udělán barevný design, který koresponduje s barvami společnosti.

 

Fotogalerie:

 
 

Elektrický skútr Akumoto A10/K70 pro Městskou Policii v Chabařovicích

 
 
 
Reference - kliknutím zvětšit

Mezi prvními skútry, které se připravovaly pro využití v rámci provozu Městské policie byl i model A10 určený pro Chabařovice u Teplic. Tento skútr je v provozu od roku 2009 a místní strážníci ho využívají opravdu poctivě. Ročně na něm najezdí několik tisíc kilometrů a využívají ho téměř celo-ročně.

 

Na přiložených fotografiích vidíte, že možnosti designu skútru jsou rozsáhlé. Design je možné připravit a aplikovat dle požadavků zákazníka.

 
 
 

Fotogalerie:

 
 

Elektrický skútr Akumoto 300 pro společnost TILI s.r.o.

 
Reference - kliknutím zvětšit

 

Mezinárodní společnost Tili Czech Republic s.r.o. se specializuje na zlepšování kvality života občanů České Republiky. Vedle vývoje vlastních nástrojů pro růst kvality života ve městech se tato společnost specializuje také na ekologickou a efektivnější dopravu ve městech.

 

Právě pro účely rychlého a k životnímu prostředí šetrného pohybu po městě využívají od roku 2010 elektrický skútr Akumoto 300 ve speciálním firemním designu.

 
 

Fotogalerie

 

Elektrický skútr Akumoto A10 pro Městský úřad Praha - Kbely

 
Reference - kliknutím zvětšit

Elektrické skútry Akumoto A10 využívají tak é úředníci městské části Praha - Kbely. Zde jim slouží jako rychlý, hbitý dopravní prostředek s jednoduchým a časově nenáročným parkováním. V provozu jsou skútry od roku 2009 a v městské pokladně ušetřily již nemalé finanční náklady. Elektrické skútry mají v měském prostředí výraznou výhodu oproti automobilu. Automobil není možné jednoduše zaparkovat a navíc musíte počítat s hustým provozem, který Vás u elektrického skútru netrápí.

 

Oficiálního předání se zúčastnil i dosavadní primátor hl. města p. Pavel Bém, který si jízdu na elektro skútru Akumoto také vyzkoušel.

 
 
 

Fotogalerie:

 
 

Elektrické skútry AKUMOTO v bezpečnostních agenturách

Reference - kliknutím zvětšit
Ostraha Akumoto skútr

Elelektrické skútry mají velice široké uplnění a využítí. Díky svému tichému a bez-emisnímu provozu elektrické skútry využívá celá řada firem pohybubující se v oblasti bezpečnostních agentur, ostrah a sprvců areálů. Vyjímatelné akumulátory umožňují praktikovat i princip "nekonečného dojezdu" (na jeden akumulátor jezdíte a druhý mezitím nabíjíte - zpravidla má každá směna svůj akumulátor, za jehož nabíjení zodpovídá). Akumoto 600, jenž je na přiložených fotografiích využívá ostraha podzmeních garáží v obchodním centru. O tom, že skútr plní svojí funkci na výbornou svědčí i skutečnost, že za krátký čas se povedlo ostraze najezdit v útropách podzemních garáží přes 4.200 km - to je dobrý výkon :) Dle slov vedoucího ostrahy se denní nájezd pohybuje okolo 80 km!

Fotogalerie:

 
 
 
 
Reference -
 
 
 
 
 

V případě zájmu o bližší informace nás můžete kontaktovat pomocí tohoto formuláře:

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
Sem opište text z animace: