Servis elektrických kol - specializovaný servis elektrokol

jsme autorizovaným servisním střediskem všech značek, které nabízíme, ale provádíme servis všech elektro dopravních prostředků. Vaše elektrokolo, elektro skútr či elektro koloběžku opravíme s použitím originálních náhradních dílů a testování součástí provedeme na diagnostických zařízeních přesně podle doporučení výrobce.Jaké produkty servisujeme?

  • elektro kola
  • elektro skútry
  • elektrické koloběžky
  • elektrické dětské vozítka
  • elektro motorky
  • elektrické užitkové vozítka
  • a další produkty na elektro pohonZáruční i pozáruční (běžný) servis

V našem servisním centru provádíme jak záruční tak i běžný pozáruční servis všech produktů (bez rozdílu značek, stáří a technického stavu..)


Cena servisu

Cena servisu se pohybuje od 250 Kč za servisní hodinu (cena je odvozena od typu práce a její náročnosti). Nicméně vždy se zákazníkem dohodneme rozpočet opravy a v případě změny ho kontaktujeme a cenu s ním konzultujeme. Kondiční prohlídka Vašeho elektrokola, koloběžky či skútru se pohybuje již od 450 Kč. Garanční prohlídka zahrnuje základní seřízení, vyčištění a promazání.


Diagnostika a servis akumulátorů

Úzce se specializujeme na servis a kondiční prohlídky akumulátorů. Všechny námi nabízené produkty mají zkontrolované a připravené akumulátory pro provoz (tzv. proces formátování), proto se nemusíte o akumulátor před uvedením do provozu nijak starat.

  • Pokud vlastníte akumulátor a nejste si jisti jeho kapacitou, funkčností nebo si chcete nechat preventivně zkontrolovat vlastnosti dané baterie, můžeti nám ji poslat na kondiční prohlídku. V takovém případě akumulátor připojíme na diagnostiku a zkontrolujeme jeho funkčnost, kapacitu a všechny důležité funkce. Cena této kondiční prohlídky je 590 Kč + DPH.


  • Pokud máte poškozený akumulátor, můžete ho k nám poslat na diagnostiku. Po přijetí baterii zkontorlujeme a naceníme Vám jeho opravu případně navrhneme vhodnou alternativu za přijatelné penízeProvádíme servis všechy typů akumulátoru (olověné, křemíkové, gelové, lithiové - li-on, li-pol, lifepo, apod.)


Bližší informace a objednávky na servisní prohlídky

telefon:    315 601 380
e-mail:      akumo@seznam.cz


Vybavení naší dílny:Diagnostiky akumulátorů


Lithiové akumulátory Akumoto a jejich servis  - kliknutím zvětšit