Představení elektrokolo KTM 2024

22.09.2018

Prohlédněte si novou kolekci elektrokol KTM od rakouského výrobce pro sezónu 2024. Provedeme Vás kompletní modelovou řadou elektrokol KTM 2024.

Představení modelové řady KTM 2024

KTM Sportmotorcykl AG, zkráceně KTM je rakouská motocyklová firma, která vyrábí motocykly, čtyřkolky, jízdní kola a mopedy. Společnost byla založena v roce 1934 inženýrem Hansem Trunkenpolzem v Mattighofenu. Firma začala kovoobráběním a byla pojmenována Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen. V roce 1954 KTM začala vyrábět motocykly. Společnost je známá hlavně díky off-roadovým motocyklům, v posledních letech rozšířila i výrobu silničních motocyklů. V motocrosu se objevují motocykly hlavně této značky. V současné době je značka KTM proslulá i výrobou elektrokol, které jsou velmi oblíbaná a zákazníky v České republice žádáná.

Už v loňském roce byla KTM mimořádně svědomitá, pokud šlo o zavedení Bosch smart systému do svého sortimentu. Pro integraci baterie PowerTube 750 výrobce dokonce vyvinul vlastní montážní desku in-house. To umožnilo použití stávajících rámů, a tím i v konečném důsledku být rychlejší než ostatní konkurenti. KTM těží z tohoto prvenství i letos. Co ještě potřebujete vědět o novinkách od Rakušanů, shrnujeme pro vás ve vší patřičné stručnosti.