Posuňte své možnosti a hranice

TESTCENTRUM A PŮJČOVNA ELEKTROKOL

Elektrokolo je zhmotněním vaší vášně. Dojedete dál, uvidíte víc a zažijete to, co vám mnohdy běžné kolo neumožní. Kam pojedete? To zážeží pouze na vás a vaší touze, elektrokolo vám umožní vše co si vymyslíte. Chcete si elektrokolo před zakoupením vyzkoušet a pořádně otestovat v reálném terénu, který znáte? Nebo hledáte půjčovnu elektrokol pro zpestření vaší dovolené či delšího výletu. Na důvodu nesejde, pro všechny různé příležitosti a možné situace se vám elektrokolo může hodit. Již několik let pro vás provozujeme půjčovnu a TESTcentrum elektrokol.

Vybíráte elektrokolo, ale potřebujete poradit. Nevíte, zda je lepší středový motor jedné či druhé značky, neorientujete se v jednotlivých modelech a výbavách? Nebo máte již vybráno a konkrétní typ kola si chcete mít možnost před zakoupením pořádně vyzkoušet. Právě z těchto důvodů pro Vás provozujeme rozsáhlé TESTcentrum, kde je k dispozici několik stovek elektrokol.

Pokud si potřebujete elektrokolo zapůjčit a vyzkoušet ve větším rozsahu, využijte naší půjčovny elektrokol. Sortiment půjčovny zahrnuje několik desítek elektrokol, které obvykle korespondují s aktuální nabídkou prodejny. V případě, že si u nás po zapůjčení nějaké elektrokolo zakoupíte, cenu půjčovného Vám vrátíme zpět! Vyberte si z naší nabídky elektrokol v půjčovně a prožijte skvělé chvíle v sedle elektrokola.

Bližší informace o testování elektrokol

- OBJEDNEJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU -

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.